Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Чернівецька область в "червоній зоні" з приводу COVID-19, а пацієнтки ЗПТ з дітьми змушені відвідувати сайт

Наразі у Чернівецькій області через поширення COVID-19 введена “червона зона”.
 
“Число смертей збільшується, а в лікарню потрапити неможливо навіть в критичному стані. Вірус став нещадним до дітей, до здорових, фізично сильних людей. На жаль, не зважаючи на усе це, пацієнти замісної терапії не можуть отримати препарат для самостійного прийому. А перед кабінетом в загальній черзі знаходяться матусі з маленькими дітками, і ця проблема потребує термінового втручання”, – розповіла регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Владислава Мелентій.
 
На зустрічі ініціатівної групи, беручи до уваги карантин, учасниці вирішили проводити наступні зібрання тимчасово онлайн. Для цього оновили свої навички роботи з інструментами на майданчику ZOOM. А також запланували теми наступних інформаційних занять.
 
“Ми вирішили, що можливість проводити зустрічі буде в кожної з представниць спільноти, яка цього бажатиме і матиме, що сказати з певної, цікавої іншим, теми. Також наші активістки зовсім не проти присутності чоловікив на наших зустрічах. До того ж ми вирішили запрошувати психолога та по можливості лікарів разних профілів.
Учасниці попросили організувати наступну зустріч з лікаркою-інфекціоністкою, яка лікує важких хворих з COVID-19, а також бореться з несправедливістю в медсистемі й ніколи не пройде повз людину, яка потребує допомоги, – з Ольгою Кобевко. Ми всі дуже чекаємо спілкування з лікаркою, чиї погляди перетинаються з нашими, чекаємо відповідей про вакцинацію” – розповіла лідерка БО “ВОНА” в регіоні.