Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Благодійна організація «Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» оголошує тендер на надання послуг з комплексного забезпечення логістичних заходів на 2024 р.

Увага! Тендер продовжено до 22 лютого 2024 року!

проводиться в рамках Статутної діяльності БО «ВОНЖ «ВОНА» (Організатор), в межах проекту «Підтримка діяльності мережі параюристок спільноти ЖЖН» за фінансової підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» в рамках реалізації програми «Стійка відповідь на епідемії ВІЛ і ТБ в умовах війни та відновлення України», яка реалізується за підтримки Глобального Фонду».

Дата оголошення тендеру: 07 лютого 2024 року.

 1. Мета та предмет тендеру:

Мета тендеру: забезпечення логістичних заходів, які будуть проводитися Організатором у 2024 р. Предметом тендеру є тендерна пропозиція та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.

 1. Кваліфікаційні вимоги до характеристик учасників тендеру:

До участі у тендері запрошуються юридичні особи та фізичні особи/фізичні особи – підприємці усіх форм власності, (готелі та конференц-сервісні комплекси у м. Києві та поблизу Києва тощо), які можуть забезпечити комплексну логістику як одноденних тренінгів, так і кількаденних заходів, включаючи харчування та проживання учасників у кількості до 90 осіб в одній локації.

Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус надавача послуг:

– фізична особа – підприємець (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

– фізична особа – підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

3.Вимоги щодо умов проживання та місця проведення Заходів:

Місце проживання і проведення Заходів мають збігатися. Бажане місце проведення Заходів: м. Київ або передмісті Києва.

 1. Формат участі у тендері:

– комерційна пропозиція має містити розрахунок дводенного Заходу:

 • Надання конференц-зали на 28 осіб (по 9 годин на добу).
 • Проживання 22 осіб у двомісних номерах.
 • Сніданок 25 осіб – 2 (два).
 • Обід 28 осіб – 2 (два).
 • Вечеря 22 особи – 1 (одна).
 • Кава-пауза на 28 осіб – 3 (три) звичайні + 1 (одна) посилена.
 • Вода для учасників на 2 дні – 28 осіб.
 • Роздаткові матеріали (папка, ручка, блокнот, бейдж) – 28 осіб.
 • Можливість компенсації проїзду учасників тренінгу.
 • Відсоток сервісного обслуговування від вартості заходу.
 • Податки та збори.

Комерційна пропозиція має бути завірена печаткою організації та підписом уповноваженої особи.

 1. Вимоги до комерційної пропозиції:

Кошторис має бути реалістичним та передбачати лише ті витрати, які безпосередньо стосуються організації та проведення Заходів.

 1. Вимоги до звіту про проведення Заходів:

Виконавець Заходів зобов’язаний після проведення заходу надати підписаний акт виконаних робіт (послуг) і кошторис, а також подати до Фонду копії всіх первинних документів, пов’язаних з проведенням заходу (білети, рахунки, чеки на оплату тощо).

 1. Визначення переможця тендеру:

Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться тендерною комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру.

Інформацію про переможця тендеру, буде розміщено на сайті Організатора.

Кінцевий термін надання заявок – 22 лютого 2024 р.

Адреса для подання заявок: м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх. Подання сканкопії заявок Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ на е-mail: infounwud@gmail.com

Контактні особи:

Яновська Оксана Анатоліївна тел.: +38 050 4493409; е-mail: yanovska@hopeandtrust.org.ua

Левшун Олена Миколаївна тел. +38 067 7189818 е-mail: levshun@hopeandtrust.org.ua

Організатор не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації.