Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Беремо участь та підтримуємо навчально-просвітницькі заходи наших партнерів

Регіональна представниця ВО “ВОНА” Олена Курлат взяла участь у тренінгу для представників/ць поліції “Особливості програми ЗПТ, права та обов’язки клієнта. Правила вживання та транспортування, зберігання препарату”. Захід було організовано БО “100% Життя” Рубіжне” та МБФ “Альянс громадського здоров’я”. На тренінгу були опрацьовані такі теми:
 
Проблема наркозалежності та заходи зменшення шкоди в Україні, профілактика ВІЛ.
– Замісна підтримувальна терапія – правова основа. Цілі ЗПТ.
– Показання та критерії для призначення ЗПТ. Порядок реалізації програм ЗПТ/АРТ.
– Покроковий алгоритм взаємодії поліції та закладів охорони здоров’я щодо забезпечення безперервності лікування препаратами ЗПТ. Адреси кабінетів ЗПТ в Донецькій області.
– Особиста безпека поліцейського та мінімізація ризиків. Постконтактна профілактика.
 
Олена Курлат поділилася особистою історією лікування наркозалежності. Також вона актуалізувала особливості надання гендерно орієнтованих послуг жінкам, які живуть із наркозалежністю. Крім того, Олена актуалізувала насущні проблеми спільноти ЖЖН, у тому числі бар’єри доступу до ЗПТ, медичної допомоги, стигму та дискримінацію з боку правоохоронних структур тощо.
 
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.