Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Анонс: Наталія Зеленіна, РП ВОНА у Донецькій області, приєднається до заходу "Живі книги"

Наталія Зеленіна, регіональна представниця ВОЖН ВОНА у Донецькій області приєднається до заходу Центр громадського здоров’я України, що має на меті протидіяти стигмі та дискримінації наркозалежних людей.
 
“Я усе життя мешкала та з 2010 року працювала у м. Донецьк. У 2017 році була незаконно затримана бандою “ДНР” за “контрабанду”.
 
У полоні знаходилась до жовтня 2022 року. Завдяки зусиллям нашої спільноти мене звільнили по обміну полоненими. Зараз продовжую працювати для людей, які живуть з наркозалежністю, ВІЛ, для нашої спільноти».
 
Якщо хочете більше дізнатись про історію Наталі – заповніть форму реєстрації: https://forms.gle/VCR4kuiaPkn51DpY6
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.