Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Активістки ВОНА покращили навички з медіапідготовки

 
Цього тижня активістки нашої організації мали чудову нагоду покращити вміння та навички з медіапідготовки, адже саме через ЗМІ відбувається актуалізація проблематики наркозалежних жінок. Тому, так важливо кожній працівниці вміти правильно формулювати та доносити ключові повідомлення під час інтерв’ю, достойно відповідати на складні, а інколи – провокативні питання. Корисне навчання для активісток ЖЖН-спільноти та центрального офісу ВОНА організував Альянс за підтримки The Global Fund.
 
Протягом двох днів чудова тренерка Люба Сорокіна навчала учасниць тренінгу “Ви в етері! Медіапідготовка” працювати з медіа: роботі з камерою, важливим нюансам інтерв’ю, несподіваним деталям телевізійної кухні тощо.
 
Надзвичайно цікавим, на думку активісток, були практичні завдання, де на реальних прикладах кожна із представниць ВОНА могла покращити вміння працювати на камеру та правильно позиціонувати себе під час інтерв’ю. Не менш актуальним став блок тренінгу з прикладної риторики, бо не тільки гарна та впевнена картинка є запорукою змістовного виступу на телебаченні.
 
Наші представниці надзвичайно вдячні тренерці Любі Сорокіній та МБФ “Альянс громадського здоров’я”, а також оператору Ігор Кузьменко, за таку прекрасну можливість щодо навичок роботи на телебаченні.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”