Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Активістки ВО "ВОНА" взяли участь в інформаційному занятті “Домашнє насильство: види, попередження та механізми реагування”

У місті полтава на базі Ресурсний центр БО ВОЛНа “Схід” БО “Меридиан”, за участі активісток Легалайф-Украина та ВО “ВОНА”, відбувся захід в форматі інформаційного заняття до акції “16 днів проти насильства”. Темою зустрічі обрали “Домашнє насильство: види, попередження та механізми реагування”.
 
До участі в заході також приєдналися старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Полтавській області) Управління дотримання прав людини Національної поліції, підполковник поліції Наталія Нечепуренко, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області Віра Яковенко, старший інспектор УПД ГУНП в Полтавській області, майор поліції Роман Дорош та інспектор взводу 2 роти 2 батальйону УПП в Полтавській області, лейтенант поліції Лях Сергій.
 
Активістки та клієнтки організацій ознайомилися з законодавчими актами у сфері протидії домашньому насильству, розібралися у різновидах домашнього насильства, дізналися яка відповідальність лягає на кривдника та про повноваження суб’єктів протидії та запобігання домашньому насильству. З метою підвищення правової обізнаності учасникам передано інформаційні буклети та контактні дані інстанцій для звернення для захисту порушених прав.
 
Присутні не тільки отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили, а й отримали консультації щодо питань не пов’язаних із домашнім насильством безпосередньо від спеціалістів.
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.