Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Активістки ВО "ВОНА" приєдналися до акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Регіональна координаторка ВО “ВОНА” в Одеській області Татьяна Сильвестрова та представниці спільноти жінок, які живуть із наркозалежністю взяли участь в акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, ініціаторами якої стала БО “100 відсотків життя. Одеса”
 
Під час акції на Думській площі працювала мобільна амбулаторія ОБФ” Шлях до дому” Департамент Громадського здоров’я в якій пройти тестування на ВІЛ міг кожен охочий. Цей захід мав за мету привернення уваги громадян до важливості ранньої діагностики ВІЛ, підвищення обізнаності щодо методів профілактики та лікування вірусу імунодефіциту людини.
 
Вчасна діагностика та лікування антиретровірусною терапією дають можливість людині із позитивним ВІЛ-статусом прожити довге та повноцінне життя.
 
Для того щоб знайти пункт тестування на ВІЛ поруч із вами, скористайтеся інерактивною мапою за посиланням: https://freehivtest.org.ua/uk/locations-uk/
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.