Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Активістки спільноти наркозалежних жінок покращили знання з основ психологічної стійкості

☝ Учора відбувся надзвичайно цікавий тренінг для активісток спільноти наркозалежних жінок «Як приручити емоційне вигорання та віднайти опори в ситуації невизначеності» за підтримки Альянс громадського здоров’я.
☝ Протягом дня ЖЖН навчилися:
❗ як боротися з емоційним вигоранням;
❗ знаходити у собі опору під час постійної невизначенності;
❗ аналізувати свій емоційний та психічний стан;
❗ розуміти фактори, що впливають на ментальне здоров’я;
❗ вчитися здобувати емоційний ресурс;
❗ мати знання про вигорання;
❗ стратегії розвитку резильєнтності.
☝ Увесь захід відбувся під кураторством відомої тренерки Марина Діденко – PhD в галузі психологія, психологині-практика з 15-річним досвідом, викладачкаи університету, авторки науково-популярних статей, тренінгів та онлайн-курсів, експертки ЗМІ, членкині Української асоціації організаційних психологів та психологів праці.
🤝 Дякуємо за такі необхідні знання!
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”