UkrainianEnglishRussian

Активістки БО "ВОНА" приєдналися до пресвізиту у Донецькій області

Активістки БО “ВОНА” Олена Курлат та Тетяна Чистякова приєдналися до пресвізиту у Донецькій області “Наркозалежність vs наркополітика: проблеми та шляхи їх вирішення в Україні”, організований Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки місцевих партнерських організацій. Участь у заході взяли журналісти/ки всеукраїнських та регіональних медіа, а також відомі експерти/ки у сфері громадського здоров’я та охорони здоров’я.
Наші представниці у цьому регіоні вкотре актуалізували проблеми наркозалежних жінок – проблеми з доступом до медичної допомоги, насильство щодо ЖЖН, позбавлення батьківських прав через діагноз матері “наркозалежність” тощо.
– Ми вдячні організаторам за можливість поспілкуватися зі ЗМІ на такі складні теми, що хвилюють нас – наркозалежних жінок, – розказала РП БО “ВОНА” Олена Курлат. – Це надзвичайно важливо, щоб через медіа, звучав голос нашої спільноти, та були почуті потреби ЖЖН.
—–
Пресвізит відбувся в рамках проєкту «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», який упроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram