Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Активістки БО "ВОНА" приєдналися до пресвізиту у Донецькій області

Активістки БО “ВОНА” Олена Курлат та Тетяна Чистякова приєдналися до пресвізиту у Донецькій області “Наркозалежність vs наркополітика: проблеми та шляхи їх вирішення в Україні”, організований Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки місцевих партнерських організацій. Участь у заході взяли журналісти/ки всеукраїнських та регіональних медіа, а також відомі експерти/ки у сфері громадського здоров’я та охорони здоров’я.
Наші представниці у цьому регіоні вкотре актуалізували проблеми наркозалежних жінок – проблеми з доступом до медичної допомоги, насильство щодо ЖЖН, позбавлення батьківських прав через діагноз матері “наркозалежність” тощо.
– Ми вдячні організаторам за можливість поспілкуватися зі ЗМІ на такі складні теми, що хвилюють нас – наркозалежних жінок, – розказала РП БО “ВОНА” Олена Курлат. – Це надзвичайно важливо, щоб через медіа, звучав голос нашої спільноти, та були почуті потреби ЖЖН.
—–
Пресвізит відбувся в рамках проєкту «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», який упроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.