Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Активістка ВОНА в Донецькій розпочала посилення співпраці з поліцією

Регіональні представниці ВОЖН ВОНА у регіонах України почали втілювати свої плани після надихаючого V Національний форум жінок, які живуть із наркозалежністю. Так, про реалізацію цілей у Донецькій області розповідає Наталія Зеленіна.
 
“Я вперше відвідала форум у якості регіональної представниці. Подія була дуже насиченою та наснажуючою. Особливо корисним стало знайомство з представницями поліції. Ми поспілкувалися про налагодження комунікації на місцях, тому я вже запланувала відповідні пропозиції для свого регіону. Попередньо ми проведено відповідні тренінги по взаємодії та поглибленні співпраці. Залишилося підшукати безпечне приміщення, оскільки Донецька область перебуває під постійними обстрілами росії”, – зазначила Наталія Зеленіна.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”