Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Активістка ВО "ВОНА" активно працює в Одеській обласній координаційній раді з питань громадського здоров’я

Продовжує плідну співпрацю із Одеською обласною координаційної радою з питань громадського здоров’я, регіональна представниця Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Тетяна Сільвестрова. На цей раз відбулася зустріч із представниками Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІД у рамках моніторингового візиту.
 
“На цьому засіданні аналізували діяльність обласної кордради, обговорювали чого не вистачає для більш ефективної роботи. Намагалися знайти шляхи покращення співпраці з неурядовими організаціями” – розповіла Тетяна.
 
Головним питанням візиту стало обговорення надання послуг Центрами громадського здоров’я. Під час цієї частини зустрічі організації змогли поділитися проблемами, що виникають у представників спільнот під час звернення до ЦГЗ і запропонувати варіанти їх вирішення.
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.