UkrainianEnglishRussian

Активістка ВО "ВОНА" активно працює в Одеській обласній координаційній раді з питань громадського здоров’я

Продовжує плідну співпрацю із Одеською обласною координаційної радою з питань громадського здоров’я, регіональна представниця Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Тетяна Сільвестрова. На цей раз відбулася зустріч із представниками Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІД у рамках моніторингового візиту.
 
“На цьому засіданні аналізували діяльність обласної кордради, обговорювали чого не вистачає для більш ефективної роботи. Намагалися знайти шляхи покращення співпраці з неурядовими організаціями” – розповіла Тетяна.
 
Головним питанням візиту стало обговорення надання послуг Центрами громадського здоров’я. Під час цієї частини зустрічі організації змогли поділитися проблемами, що виникають у представників спільнот під час звернення до ЦГЗ і запропонувати варіанти їх вирішення.
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram