Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Адвокація безкоштовного лікування гепатиту С представниці спільноти

 
📝 Ми вже розповідали про прикру історію перерваного лікування на гепатит С представницею ключової групи (деталі історії: https://www.facebook.com/…/pfbid02bL4UDgAQqVrYRjMifmrKq… ). Отже, продовження адвокаційного кейсу.
 
☝️Нещодавно у Луцьку відбулася виїзне засідання Координаційної ради з проблем ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та наркоманії, де присутні обговорили стан епідемічної ситуації із ВІЛ/СНІДу та туберкульозу за 9 місяців 2023 року.
 
🔗 Цікавою для спільноти ЖЖН була доповідь Олени Макаренко, завідувачки відділенням ВІЛ/СНІДУ КП “ВОІЛ”, про забезпечення валідації елімінації передачі від матері до дитини ВІЛ-інфекції та стан забезпечення профілактики.
 
🙌 Після засідання регіональна представниця ВОЖН ВОНА Ірина Ємельянова і регіональний представник Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю Вадим Мовчанюк поспілкувалися з начальником управління охорони здоров’я Волинської обласної держадміністрації Юрієм Легкодухом по питанню забезпечення ключових груп курсами лікування гепатиту С, що закуповуються з державного бюджету.
 
☝️ Розповіли про прикрий випадок переривання курсу лікування гепатиту С через нестачу препарату на останній місяць у пацієнтки. Начальник УОЗ запросив представників спільноти на зустріч для прояснення ситуації.
 
☝️ Адвокація триває!
 
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.