Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Вийшов у друк медичний журнал The Lancet з коментарями ВОНЖ "ВОНА"

У медичному журналі The Lancet вийшла стаття з коментарями Каріни Мелікян, регіональної представниці ВОНЖ “ВОНА” по роботі з ВПО у Дніпропетровській області. У своєму спілкуванні з журналістом вона пригадує Харків на початку війни та проблеми, що виникли з видачею ліків. Публікуємо основні цитати з матеріалу:
«Я думала, що помру або від абстинентного синдрому, або від ВІЛ», — сказала Каріна Мелікян, згадуючи перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну. Живучи з ВІЛ та приймаючи ЗПТ, із 24 лютого вона приймала лише ЗПТ. Регіональний центр СНІДу, де вона отримувала АРТ і ЗПТ, був зачинений.
 
Цілими днями Карині телефонували клієнти організацій:
«Вони всі плакали, питали, що їм робити. Я сама була у паніці та відчаї».
 
Згодом, за допомоги Alliance for Public Health та колежанок із “ВОНА” Мелікян змогла дістатися Дніпра. «Мені пощастило. Я потрапила на лікування майже одразу як виїхала», — сказала вона. Мелікян має лише одне слово, щоб описати людей, які допомогли їй, та багатьом іншим людям, що опинилися у такій самій ситуації. «ГЕРОЇ» з великої літери», — сказала вона, спілкуючись із The Lancet. http://surl.li/dmjaa
 
The Lancet — тижневий медичний журнал, один з найдавніших і найвідоміших друкованих видань. Також вважається одним з найпрестижніших медичних журналів у світі.
Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».