Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Наша організація продовжує надавати послуги жінкам, які живуть з наркозалежністю (ЖЖН)

Регіональні представниці та параюристки ВОНЖ “ВОНА” щоденно на зв’язку та надають консультаційні послуги жінкам із спільноти. Основні запити з якими звертаються нарkозалежні жінки:
🔗 внутрішнє переміщення у зв’язку з війною та участь у програмі замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) на новому місці проживання;
🔗 проблема зменшення дозувань препаратів ЗПТ через логістичні проблеми;
🔗 отримання ліків для самостійного вживання (мова йде про ЗПТ та терміни понад 10 діб);
🔗 отримання своєчасного лікування ВІЛ/ТБ та можливості прийому ЗПТ;
🔗 оформлення декларацій з сімейними лікарями/ками;
🔗 отримання ЗПТ за кордоном;
🔗 втрата документів через війну;
🔗 допомога в евакуації у інший регіон;
🔗 втрата ліків під час активних бойових дій.
Також хочемо зазначити, незважаючи на воєнний стан, наші представниці та параюристки продовжують заохочувати жінок розпочинати лікування нарkозалежності та ставати пацієнтками ЗПТ. Навіть, коли представницям спільноти доводиться переміщуватися, ВОНЖ “ВОНА” допомагає розпочати лікування у іншому регіоні.
📎Більше інформації:
📍 Гаряча лінія з питань наркозалежності та ЗПТ: 0 800 507 727 (безкоштовна!)
📍 Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
▶ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоровя та The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародного фонду “Відродження”.