UkrainianEnglish

Благодійна організація
«Благодійний фонд «Надія та Довіра»

оголошує тендер на організацію та проведення конференцій,

семінарів, тренінгів, круглих столів, засідань робочих груп тощо.

 

Тендер проводиться в рамках Статутної діяльності Благодійної організації «Благодійний фонд «Надія та Довіра» (надалі – Організатор) метою діяльності якої є формування здорового  суспільства, шляхом профілактики соціально-негативних явищ на території України.

Дата оголошення тендеру: 16 квітня 2019  року

  1. Мета та предмет тендеру:

Мета тендеру: вибір постачальника послуг з організації та проведення конференцій, семінарів, тренінгів, круглих столів, засідань робочих груп, тощо (надалі – Заходи), що проводяться Фондом в рамках Статутної діяльності та реалізації різних проектів за кошти донорських організацій у 2019 році.

Предметом тендеру є тендерна пропозиція (цінові пропозиції, прайси, рахунки-фактури, проекти договорів тощо) та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.

  1. Кваліфікаційні вимоги до характеристик учасників тендеру на надання вищевказаних послуг:

До участі у тендері запрошуються організації всіх форм власності, які:

  1. Вимоги щодо умов проживання та місця проведення Заходів:

Місце проживання і проведення Заходів мають збігатися. Бажане місце проведення Заходів: м. Київ з можливістю організації в інших містах України.

  1. Формат участі у тендері – комерційна пропозиція має містити розрахунок дводенного Заходу:

Комерційна пропозиція має бути завірена печаткою організації та підписом уповноваженої особи.

  1. Вимоги до комерційної пропозиції:

Кошторис має бути реалістичним та передбачати лише ті витрати, які безпосередньо стосуються організації та проведення Заходів.

  1. Вимоги до звіту про проведення Заходів:

Виконавець Заходів зобов’язаний після проведення заходу надати підписаний акт виконаних робіт (послуг) і кошторис, а також подати до Фонду копії всіх первинних документів, пов’язаних з проведенням заходу (білети, рахунки, чеки на оплату тощо).

  1. Визначення переможця тендеру:

Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться Комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру. Організатор залишає за собою право обрати двох переможців.

Винагородою переможцю тендеру буде укладання угоди з Організатором на організацію та проведення Заходів протягом 2019 року.

Кінцевий термін надання заявок – 30 квітня 2019 року (17:00).

Адреса для подання заявок: м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх. Обов’язкове подання сканкопій заявок на е-mail: info@hopeandtrust.org.ua

Контактна особа:  Ботвін Сергій Павлович тел.: +38 (067) 467-18-92; е-mail: botvin@hopeandtrust.org.ua

Фонд «Надія та Довіра» не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації.