UkrainianEnglish

Благодійна організація «Благодійний фонд «Надія та Довіра» оголошує тендер на закупівлю експертних послуг консультанта для проведення дослідження «Бар’єри доступу жінок, які живуть з наркозалежністю, до програми ЗПТ та послуг у сфері СЗРП»

Тендер  проводиться в рамках Статутної діяльності Благодійної організації «Благодійний фонд «Надія та Довіра» (надалі – Організатор), метою якої є формування здорового суспільства, шляхом профілактики соціально-негативних явищ на території України.

Дата оголошення тендеру: 4 березня 2019  року

  1. Мета та предмет тендеру:

Вибір консультанта з проведення дослідження для виконання робіт відповідно до технічного завдання.

Предметом тендеру є тендерна пропозиція (цінова пропозиція) та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.

  1. Кваліфікаційні вимоги до учасників тендеру:

До участі у тендері запрошуються фізичні особи/фізичні особи – підприємці, які відповідають наведеним кваліфікаційним вимогам:

Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус надавача послуг:

фізична особа – підприємець (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

фізична особа – підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

  1. Технічне завдання/опис послуг та формат, у якому надається тендерна пропозиція:
Опису послугТермін виконанняВартість
Підготовка проведення дослідження (розробка протоколу, анкет тощо)
Проведення глибинних інтерв’ю з 10 представницями спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю
Підготовка аналітичного звіту за результатами дослідження
  1. Учасників просимо надсилати пропозиції, що містять:
  1. Визначення переможця тендеру:

Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться Комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру.

Кінцевий термін надання заявок – 18 березня 2019 року (17:00).

Адреса для подання заявок: м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх. Обов’язкове подання сканкопій заявок на е-mail: info@hopeandtrust.org.ua

Контактна особа:  Ботвін Сергій Павлович тел.: +38 (067) 467-18-92; е-mail: botvin@hopeandtrust.org.ua

Фонд «Надія та Довіра» не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації.