UkrainianEnglish

Благодійна організація «Благодійний фонд «Надія та Довіра» оголошує тендер на придбання, встановлення, обслуговування та надання консультацій щодо роботи програмного забезпечення 1С: Бухгалтерія 8 для України та конфігурації «Бухгалтерський облік для неприбуткових організацій України».

Тендер проводиться в рамках Статутної діяльності Благодійної організації «Благодійний фонд «Надія та Довіра» (надалі – Організатор) метою діяльності якої є формування здорового суспільства, шляхом профілактики соціально-негативних явищ на території України.

Дата оголошення тендеру: 14 січня 2019 року

1. Мета та предмет тендеру:
Мета тендеру: вибір постачальника товару та послуг з придбання, встановлення, обслуговування та надання консультацій щодо роботи програмного забезпечення, що закуповується за кошти донорських організацій в 2018 році (1С: Бухгалтерія 8 для України та конфігурації «Бухгалтерський облік для неприбуткових організацій України»).
Предметом тендеру є тендерна пропозиція (цінові пропозиції, прайси, рахунки-фактури, проекти договорів тощо) та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.

2. Кваліфікаційні вимоги до характеристик учасників тендеру на надання вищевказаних послуг:
До участі у тендері запрошуються організації всіх форм власності, які:
· Мають успішний досвід із встановлення та обслуговування (надання консультацій) програмного забезпечення 1С: Бухгалтерія 8 для України та конфігурації «Бухгалтерський облік для неприбуткових організацій України» на території України;
· Офіційно зареєстровані та діють на території України.
3. Вимоги та формат, у якому надається пропозиція щодо програмного продукту:
Програмний продукт
Ціна
1С: Бухгалтерія 8 для України (зарплата, основні засоби, склад тощо)
1С: Підприємство 8. Ліцензія на 1 додаткове робоче місце
Конфігурація «Бухгалтерський облік для неприбуткових організацій України»
Загальна вартість Облікової системи на 2 (два) робочих місця.
Інформаційно-Технологічний Супровід (ІТС) + супровід неприбуткової організації
Обмін даними між системою клієнт-банк та Обліковою системою неприбуткової організації
Загальна вартість

4. Формат участі у тендері – комерційна пропозиція має містити інформацію у форматі, вказаному у попередньому пункті. До розгляду будуть прийматися такі види цінових пропозицій:
4.4.1 рахунки-фактури з підписом відповідальної особи та печаткою організації/ФОП (якщо є);
4.4.2 офіційні листи-відповіді організацій учасниць з повною інформацією про відповідний товар (обсяг і область здійснення робіт та /або послуг) з підписом відповідальної особи та печаткою організації/ФОП (якщо є);
4.4.3 прайс-листи від постачальників з повною інформацією про відповідний товар (обсяг і область здійснення робіт та /або послуг) (з підписом відповідальної особи та печаткою організації/ФОП (якщо є).
4.5 Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус постачальника:
4.5.1 підприємства (ТОВ, ВАТ, ЗАТ, Приватні підприємства тощо) копії свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується);
4.5.2 фізична особа – підприємець (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та копію діючої ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується). Перевірити існування у реєстрі платників єдиного податку необхідно за посиланнямhttp://www.sfs.gov.ua/rpep .
4.5.3 фізична особа – підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).
5. Вимоги до звіту про надання послуг із встановлення, обслуговування та надання консультацій щодо роботи програмного забезпечення 1С: Бухгалтерія 8 для України та конфігурації «Бухгалтерський облік для неприбуткових організацій України»:
Виконавець послуг зобов’язаний після проведення надання послуг надати підписаний акт виконаних робіт (послуг) і детальний звіт щодо об’єму та переліку наданих послуг.
6. Визначення переможця тендеру:
Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться Комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру. Організатор залишає за собою право обрати двох переможців.
Винагородою переможцю тендеру буде укладання угоди з Організатором на придбання, встановлення, обслуговування та надання консультацій щодо роботи програмного забезпечення 1С: Бухгалтерія 8 для України та конфігурації «Бухгалтерський облік для неприбуткових організацій України» протягом 2019 року.
Кінцевий термін надання заявок – 18 січня 2019 року (17:00).
Адреса для подання заявок: м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх. Обов’язкове подання сканкопій заявок на е-mail: info@hopeandtrust.org.ua
Контактна особа: Ботвін Сергій Павлович тел.: +38 (067) 467-18-92; е-mail: botvin@hopeandtrust.org.ua
Фонд «Надія та Довіра» не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації.