UkrainianEnglish

Сьогодні, 19.03.2019, співробітниці Благодійного Фонду “Надія та Довіра” та Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”  взяли участь в опитуванні, яке проводять студенти магістратури Коледжу глобального громадського здоров’я Університету Нью-Йорка у співпраці з корпорацією ХелсРайт Інтернешнл.
Гості з-за океану приїхали до України, щоб зібрати матеріал для дослідження “Визначення перепон і можливостей щодо надання базових медичних та психологічних послуг жінкам, що споживають ін’єкційні наркотики, в Україні”. Його мета – вивчення медичних і психосоціальних потреб жінок, які вживають ін’єкційні наркотики, у тому числі у доступі до замісної підтримувальної терапії, профілактики і лікування ВІЛ, послуг щодо сексуального та репродуктивного здоров’я та психосоціальних послуг.
Близько години активістки ВО “ВОНА” та БФ “Надія та Довіра” розповідали про шлях від вживання наркотичних речовин до активізму, про проекти, які реалізовують організації.
Завдяки дослідженню можна буде визначити напрямки розвитку майбутніх програм з надання медичних та психосоціальних послуг для жінок, які вживають ін’єкційні наркотики в Україні.