UkrainianEnglish

Представники і представниці громадських організацій, які працюють у сфері захисту і посилення спроможностей жінок в Україні, беруть участь в дводенному тренінгу в Харкові. Його тема: “Моніторинг виконання Заключних зауважень Комітету ООН ліквідації дискримінації стосовно жінок”. Фахівчиня з адвокації Благодійного Фонду “Надія та Довіра”  Галина Корниєнко також там.
Учасниці та учасники тренінгу вже дізналися про механізми забезпечення реалізації Конвенції з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW) і довідалися про зобов’язання держави відповідно до Конвенції.
Заплановано, що присутні покращать навички здійснення моніторингу за виконанням державою Заключних зауважень Комітету ООН ліквідації насильства щодо жінок.
Треба відзначити, що у Національному плані дій не оминули увагою проблему ВІЛ-інфекції/СНІДу та наркозалежності жінок. Так, на порядку денному активізація стратегій щодо боротьби зі споживанням наркотиків серед жінок. Передбачена також гендерна складова у розробленні проекту “Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2019-2023 роки”.