UkrainianEnglish

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ТЕНДЕРУ!!!

Тендерна комісія Організатора обрала переможця тендеру з організації Заходів.

Переможцем затверджено ФОП Усенко Т.М. (компанія “ProMice”).

Дякуємо всім учасникам за надані пропозиції та участь у тендері.

 

Тендер проводиться в рамках Статутної діяльності Благодійної організації «Благодійний фонд «Надія та Довіра» (надалі – Організатор), метою діяльності якої є формування здорового  суспільства шляхом профілактики соціально-негативних явищ на території України.

 

Дата оголошення тендеру: 10 січня 2018  року

 

  1. Мета та предмет тендеру:

Мета тендеру: вибір постачальника послуг з організації та проведення конференцій, семінарів, тренінгів, круглих столів, засідань робочих груп, тощо (надалі – Заходи), що проводяться Фондом в рамках Статутної діяльності та реалізації різних проектів за кошти донорських організацій в 2018 році.

Предметом тендеру є тендерна пропозиція (цінові пропозиції, прайси, рахунки-фактури, проекти договорів тощо) та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.

 

  1. Кваліфікаційні вимоги до характеристик учасників тендеру на надання вищевказаних послуг:

До участі у тендері запрошуються організації всіх форм власності, які:

 

  1. Вимоги щодо умов проживання та місця проведення Заходів:

Місце проживання і проведення Заходів мають збігатися та повинні відповідати високим стандартам проживання та роботи учасників. Бажане місце проведення Заходів: м. Київ з можливістю організації в інших містах України.

 

  1. Формат участі у тендері – комерційна пропозиція має містити розрахунок дводенного Заходу:

 

Комерційна пропозиція має бути завірена печаткою організації та підписом уповноваженої особи.

 

  1. Вимоги до комерційної пропозиції:

Кошторис має бути реалістичним та передбачати лише ті витрати, які безпосередньо стосуються організації та проведення Заходів.

 

  1. Вимоги до звіту про проведення Заходів:

Виконавець Заходів зобов’язаний після проведення заходу надати підписаний акт виконаних робіт (послуг) і кошторис, а також подати до Фонду копії всіх первинних документів, пов’язаних з проведенням заходу (білети, рахунки, чеки на оплату тощо).

 

  1. Визначення переможця тендеру:

Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться Комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру. Організатор залишає за собою право обрати двох переможців.

 

Винагородою переможцю тендеру буде укладання угоди з Організатором на  організацію та проведення Заходів протягом 2018 року.

 

Кінцевий термін надання заявок – 17 січня 2018 року (17:00).

 

Адреса для подання заявок: м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх. Обов’язкове подання сканкопій заявок на е-mail: info@hopeandtrust.org.ua

 

Контактна особа:  Ботвін Сергій Павлович, тел.: +38 (067) 467-18-92; е-mail: botvin@hopeandtrust.org.ua

 

Фонд «Надія та Довіра» не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації.