UkrainianEnglish

За ініціативи Благодійного Фонду “Надія та Довіра” відбувся круглий стіл “Зниження бар’єрів доступу до програм зменшення шкоди для жінок, які живуть з наркозалежністю”. Під час зустрічі представники неурядових громадських організацій, таких як Альянс громадського здоров’я, Благодійний Фонд «Надія та Довіра», Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю, ВБО «Конвіктус Україна» та Центр громадського здоров’я МОЗ України і Національна поліція України шукали шлях для найпродуктивнішої співпраці, навчання медичного персоналу в сфері протидії стигмі та дискримінації людей, які живуть з наркозалежністю.
Обговорювалися питання зміни в нормативних документах.
Цей захід став початком процесу взаємодії, спробою об’єднати організації з різних сфер, лікарів та пацієнтів замісної терапії у відповідь на епідемію ВІЛ.
Круглий стіл був організований в рамках реалізації проекту CDC-MAT. Тому традиційно, велика увага була зосереджена на питанні протидії стигмі та дискримінації жінок, які живуть з наркозалежністю. Адже питання з низьким доступом жінок до програм зменшення шкоди, і, зокрема, замісної підтримувальної терапії, залишається гострим, як і проблеми дискримінації жінок, які живуть з наркозалежністю, гендерно обумовленого насильства.